ZĪLES Zemeņu ballīte 2

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Sarkans vien noņirbēja gar acīm ikvienam, kurš pēdējā jūnija sestdienā iegriezās  mūsu  mīļo un čaklo Tīģerīšu  - Meldras un Ulda īpašumā.  Jau otrā Zemeņu ballīte gāja gaisā un tai par godu  viss sarkans  - gan galds, gan ēdieni,  gan paši ballītes dalībnieki un ja nu kas,  pat alus bundžas tika pieskaņotas  dreskoda nosacījumiem –sarkans. 

Bet ballīte -  ohooo, vairāk kā 8 stundu garumā ar nu jau   neiztrūkstošo mēmā šova spēlēšanu puišiem pret meitām. Gods kam gods, bet Zīlē dejo patiešām  vai nu ļoti erudīti dejotāji ,vai lieliski aktieri, jo meitām uzminēt  piemēram vārdu „klanis”, bet puišiem „sutažs”  bija vieglāk par vieglu. Saviesīgas sarunas, foto sesijas ar un par zemenēm, zemeņu lasīšana  sev un biznesam, limbo un  rēķinu spēle, kurā atklājās, ka dažiem  matemātika  galīgi nav  stiprā puse, un vēl un vēl un vēl...

Laiks aizskrēja kā mirklis  - starp zemeņu dobēm, bērnu smiekliem, gardo un īpašo Meldras kafiju un patiesībā brīnišķīgo laiku. 

Spēks ir Zīlēs un spēks ir Meldras zemenēs! Paldies čaklajai saimniecītei par tik viesmīlīgu uzņemšanu, par brīnišķīgo pasākumu un garšīgajām zemenēm.  Un lai nākamgad mums atkal ņirb sarkans gar acīm jau trešajā Zemeņu ballītē.

Bildes no pasākuma
Video no ballītes

Komentāri

Tā vien šķiet, ka viens lustīgs, jautrs, piedzīvojumiem un smiekliem bagāts pasākums ir bijis :) Prieks par Zīli un Zemeņu ballītes rīkotājiem!!! Tā tik turpināt!!! :)
Nu jau šis pasākums ieguvis jaunu statusu - Ikgadējais, starptautiskais Zemeņu festivāls
Te video: http://www.youtube.com/watch?v=p1CGL9m4zuU&feature=youtu.be

Pievienot komentāru