Zīles bērnu rīts

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

 Ho ho ho! Vai Ziemassvētku vecīti, ui, atvainojiet! Zīli gaidījāt? Izbridusi dubļus, lielā Zīle dodas uz kādu pasākumu...

28.decembris – Zīles bērnu rīts! Nu tad tā  - laikā, kad vieni skaisti svētki ir jau pavadīti, bet citi vēl tikai priekšā, bet gaisā virmo tā īpašā noskaņa, dejotāju radošā komanda un viņu palīgi  mazajiem Zīļukiem ir sarīkojusi lielisku iespēju  sanākt kopā, lustēties, spēlēties, priecāties, mācīties, dziedāt un dejot, darīt un izzināt. Zīles jaunā paaudze kopā ar vecākiem un draugiem, māsām un brāļiem šodien glazē piparkūkas, gatavo nozīmītes un eglīšu rotājumus. Paralēli radošajiem darbiem bērni var pasmelties no „laimes akas”, kopā ar Zīles labākajiem fotogrāfiem piedalīties jautrāko bilžu darināšanā. Un, kad uznāk vēlme pārtapt par tauriņu, kaķēnu vai pat par Zirnekļu cilvēku, var doties uz sejiņu apgleznošanas studiju. Pašām mazākajām Zīlītēm ir savs stūrītis, kur kopā ar lieliem, mīkstiem lāčiem ļauties rotaļām un nelielai atpūtai. To visu uzrauga arī Rūdolfi un pati lielākā Zīle! Par jautrību sūdzēties nevar, skan smiekli, top skaisti darbiņi, deju grīdu pierībina lielāki un mazāki solīši, prieks, gaviles un līksme - īsts jandāliņš!

 Liels, Liels, Liels Paldies visām lielajām Zīlēm, kas piedalās, darbojas un iepriecina bērnus!

Lai prieks ir ar jums un mums!

Pasākums BILDĒS 

 

Foto pie raksta: Kristaps Kļaviņš

Pievienot komentāru