Veselā miesā vesels gars

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Tuvojoties olimpiskajām spēlēm, sportiskais gars virmo it visur. Arī mūsmājās! Tā nu iegadījās, ka 2013.gadu pavadījām  Zīles Olimpiādes noskaņās, bet Jauno gadu kopā ar draugiem ierībinājām mūsu pirmajā koncertā  „Veselā miesā vesels gars”. Tā nu  dejotāji  no visas lielās Zīles saimes, Ūsiņa, Uguntiņas, Dardedzes abiem sastāviem un Bitītes 11.janvāra vakarā pulcējās Ķekavas kultūras namā, lai ar tautas deju  sirdī un sportisku azartu kabatā  ļautos vienam lustīgam pasākumam. Un tomēr arī šajā notikumā neiztikt bez reglamenta – koncertam iesākoties, goda aplī devās katras delegācijas pārstāvji, un tiem visiem priekšgalā  svinīgi ienests olimpiskais karogs. Koncerts – spartakiāde tiek pasludināts par atklātu, un vadības groži  nodoti galveno treneru – Vitas un Arta rokās.  Un te viss kā īstās sacensībās – skaļas ovācijas, līdzjutēju atbalsts, komandu cīņa, sportiskais azarts, skaļas svilpes. Katrs puslaiks,  sets, periods tiek izziņots ar īpašu treneru pieteikumu, rekvizītiem un atribūtiem, attiecīgu formas tērpu, nelieliem izaicinājumiem citiem treneriem. Savukārt pašas komandas  uztur možu un sportisku garu ar tautiskajām dejām no „Zelta pūra lādes”, citu valstu repertuāra, pašu iemīļotiem un lustīgiem dančiem, kā arī ļauj skatītājiem iepazīties ar A. Puriņa, I.Dreļa, I.Kronbergas un I.Mistres jaunrades uzvedumiem, kurus 25.janvārī viens vai otrs kolektīvs vedīs uz Valmieru. Jāpiezīmē, ka šajās sacensībās Zīles komandas sastāvā pirmo reizi startēja Gunta, un tas viņai bija pirmais koncerts. Diezgan  pamanāmi  ir arī olimpiādei akreditētie un drošības kontroli izturējušie mediju pārstāvji. Rezumējot, var secināt, ka šī nu atkal bija tā reize, kad tautas deja un sports gāja roku rokā. Kad beidzamās dejas soļi izdejoti,  zālē no malu malām sabirst visi dancotāji, kolektīvu vadītāji, un galvenie treneri  izsludina vēl kādu sacensību – dejotāji pret skatītājiem – pikošanos. Jautrība sit augstu vilni, un sniega bumbas lido visos iespējamos virzienos. Bet tad, atskanot svilpei, šo jautrošanos un pikošanos pārtrauc  Zīle – Kokons. Visi tiek nostādīti miera stājā, izziņots noteikumu pārkāpums un koncerts  tiek pasludināts par izskanējušu. Kad papīra sniega bumbas izšķūrētas,  sportiskais gars tika stiprināts lustīgā ballītē un jaunu olimpisko disciplīnu radīšanā.

Pirmais Jaunā gada koncerts nodejots, dejot prieks izbaudīts un sportiskais gars iemājojis ikvienā, kurš bija, piedalījās, darīja un izdarīja.  Un to visu palīdzēja realizēt atbalsta komanda – Māra, kura rūpējās par zāles noformējumu, Dainis, kurš pārvaldīja gaismas un skaņas pulti, koncerta vadītāji – Vita un Artis, radošā blice – Līga un Dace, mūsu jaukā ģērbēja Kristīne, DJ Arnolds un Jānis, sabiedrisko attiecību birojs un palīgi rūpējās koncerta programmiņām, mazās Zīlītes sameistaroja sniega pikas, mūsu puķu meitene sarūpēja veselīgās pirts slotas. Viņiem visiem sirsnīgs Paldies! Liels Paldies visiem dejotājiem, kolektīvu vadītājiem un mūsu atbalstītājiem! Paldies, ka bijāt! Lai tad nu veselā miesā valda vesels gars!

Koncerta BILDES

 

Komentāri

Paldies par jauko pasākumu! Tik lustīgi šķiet vēl nebijām lekuši :))
Kristapa Kļaviņa koncerta bildes var aplūkot šeit: https://plus.google.com/photos/112703174160113689639/albums/5968219352299047713

Pievienot komentāru