Trešajā datumā trešā

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).
Zīles mēģinājums

Straujiem soļiem tuvojas 2012.gada izskaņa. Kalendārs jau vēstī par novembra notikumiem, un to gaitu uzsāka TDA Zīle trešā treniņnometne, ko izdejojām vakar 3.11. Šoreiz devāmies uz Baldones sporta kompleksu, kur lielajā spoguļu zālē strādājām ar visām skates dejām. Šī nometne savā ziņā ir beigu sākums. Jo tā bija pēdējā reize, kad visu dienu veltījām Deju svētku repertuāra slīpēšanai mēģinājumu tērpos. Pārējās nometnes jau būs tautas tērpos un kopā ar citiem A grupas kolektīviem.Lai deju solis būtu raitāks un darbs produktīvāks, kāds Zīļuks pašā rīta agrumā bija paspējis pagatavot "Zīles vitamīnu dzērienu" no paša dārziņā izaudzētajiem ķirbjiem un āboliem. Gardais vitamīnu dzēriens un pašu sarūpētās brokastis deva spēku un enerģiju pamatīgam darbam. Lai arī paveikts ir daudz, tomēr apstāties pie sasniegtā nevar...

Pēc intensīvās mēģinājumu dienas daļa TDA Zīles dejotāju devās uz izstādes "Ar lepnumu par saviem tautas tērpiem" atklāšanu Doles tautas namā.Kā nu ne, jo daži no mums piedalījās tās tapšanā! Klātesošajiem bija  iespēja ieklausīties dziesmās un dziedāt pašiem, just līdzi dejotājiem un ļauties Suitu sievu interesanatajiem, atraktīvajiem stāstiem par tautas tērpu valkāšanas niansēm un paradumiem Alsungas novadā. Tā nu trešā TDA Zīle nometnes diena 3.novembrī bija izdzīvota, un nu jāatver durvis jauniem notikumiem - Zelta Zīles pirmajam mēģinājumam jau 5.11., Valsts svētku koncertam 16.11, savu tautiešu apciemojumam Lielbritānijā.

Bildes no mēģinājuma

Pievienot komentāru