Top "Pavasara nakts mistērijas"

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

28.februāris – sestdiena, pēdējā mēneša diena un pavasara tuvums. Lai arī šogad ziema tā īsti neiesākās, mēs, TDA Zīle un vēl vesels pulks Latvijas labāko dejotāju, nolēmām, ka pavasaris jāsagaida dejojot.  Un kas gan var būt labāks par šo? Tā nu sestdienas rītā iemalkojām kafiju un devāmies uz pašu galvaspilsētu, kur kopā ar Jāni Purviņu un citiem dejotājiem apguvām jaunas dejas uzvedumam „Pavasara nakts mistērijas”. Uzvedums pirmizrādi  piedzīvos šā gada 23.maijā Valkā, bet tam sākam gatavoties jau tagad. Tam būs vairākas daļas, kurās dejotāji mēģinās izdejot kādu īpašu stāstu, norises dabā un cilvēkos. 

Produktīvā un ražīgā mēģinājumā pavadījām teju visu dienu, bet jaunās dejas ir gana kustīgas,  lustīgas un jautras, lai dejot prieks tikai vairotos.  Paldies Jānim Purviņam un dejotājiem! Ar jaunām dejām pretī jaunam pavasarim, pretī „ Pavasara nakts mistērijām”! Lai top!

 

Foto pie raksta : Kristaps Kļaviņš

Komentāri

Lietotāja Andra attēls
Biļetes: http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/cits/deju-izrade-pavasara-nakts-misterijas-160956/
Lietotāja Andra attēls
Radio intervija ar ''Pavasara nakts mistēriju'' organizatoriem: http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/kulturas-rondo/par-deju-uzvedumu-pavasara-nakts-misterijas.a52333/?utm_source=Latvijas+Radio+Kult%C5%ABra&utm_medium=Latvijas+Radio

Pievienot komentāru