Svētki mūsmājās

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).
Meitenes izklaidējas

 Sestdienas rīts atausa vasarīgi silts un jau jūnijā. Pavisam maz ir atlicis līdz ilgi gaidītajiem Dziesmu un Deju svētkiem. Taču  - kamēr tiek precizēti  Daugavas stadiona laukuma zīmējumi - svētki mūsmājās. Kopā ar  lieliem un maziem  dejotājiem un dziedātājiem  ieskandinājām, ierībinājām, izdimdinājām vasaras ieskaņu, un lustējāmies skaistā Ķekavas novada svētku koncertā, kurš izskanēja divās daļās:

  • 1.daļa. XXV Dziesmu un XV Deju svētku ieskaņas;
  • 2. daļa. Autorprogramma „Tiksimies mēs Ķekavā!”.

Mēs, TDA Zīle, savus skatītājus koncerta pirmajā daļā priecējām ar pašu iemīļotām un atbalstītāju iecienītām Deju svētku dejām. Esam pateicīgi un lepni par iespēju piedalīties novadnieka, Mūzikas akadēmijas pasniedzēja, kordiriģenta un komponista Jāņa Grigaļa un horeogrāfes Ilutas Mistres autorprogrammā „Tiksimies mēs Ķekavā!”. Tie bija pirmatskaņojumi un jaunas, vēl neredzētas dejas, nebijuši piedzīvojumi, sadarbība un lieliska tikšanās ar jaukiem cilvēkiem. Dziedājām un dejojām, palīdzējām un atbalstījām, sūtījām sveicienus tirdziņa dalībniekiem un uzgavilējām gājiena vērotājiem, priecējām tuvus un tālus koncerta apmeklētājus, sveicām Jāni Grigali dzimšanas dienā, baudījām vasaru un svētkus, iemēģinājām roku „dzelzs rumaku” vadībā, un nu esam par vieniem  skaistiem svētkiem bagātāki.

Zīles novada svētku bildes

ParKulturu.lv bilžu galerija

 

Pievienot komentāru