Plaukstas sniegā

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Saules pielietajā 21.februārī mēs visi „Zīles” dejotāji – gan vidējās paaudzes sastāvs, gan jaunieši, braucām ciemos uz VEF Kultūras pili pie mūsu draugiem - TDA „Dardedze” uz koncertu  „Plaukstas sniegā” – kas to gan varēja domāt, ka februāra otrajā pusē sniega Rīgā gandrīz nemaz nav un gaisā virmo pavasara sajūtas!

Kārtīgi iesildījušies stundu garajā skatuvēs mēģinājumā, saposāmies koncertam... Koncerta programma bija iecerēta raibu raibā, lai paceltu un izdejotu gan daļu no iepriekšējo sezonu labākā repertuāra, gan šīs sezonas jaunumus – un tā pirmo reizi publikai izrādījām draisko „Vai domāji, vai cerēji”, jaunrades konkursā panākumus guvušo, nebēdnīgo „Žeperi” un vienu no mūsu mīļākajām dejām „Visi ciema kukainīši”. Savukārt jauniešu sastāvs – klasisko „Sen to Rīgu daudzināja”, jauno un straujo „Es ar sauli saderēju” un ņipro „Spriguleits”.

Šis jaukais un sirsnīgais koncerts mums visiem iezīmējās ar vairākām pozitīvām atziņām –

- pašiem to iepriekš nezinot, bijām nokļuvuši VPDK „Dardedze” 5 gadu jubilejā - vēlreiz sveicam!

- vērojot gan no kulisēm, gan no zāles „Dardedzes” un „Lāčplēša” vidējās paaudzes dejotāju sniegumu („Diždeju”, „Dižo kurzemnieku gatvi”, „Rotā, meitiņ, uguņa plostu&rdquosmiley, secinājām, ka viņu gaidāmie panākumi drīzumā notiekošajā skatē varētu būt samērā līdzīgi mūsējiem – lai gan mums rit tikai otrā sezona, taču noteikti vēl jāstrādā un jāstrādā...

- ar prieku dzirdējām VEF Kultūras pils vadības prieka pilno paziņojumu, ka beidzot šī ēka tiek nodota gandrīz 50 gadus gaidītajam remontam un 45 amatiermākslas kolektīvu otrās mājas iegūs svaigu un mūsdienīgu veidolu!

- mūsu rindās Raivitai un Gintam šis bija pirmais koncerts! Īpaši sveicam Raivitu mūsu pulciņā un žēl, ka Gintam kādu laiku jādodās prom no Latvijas... Taču - uz tikšanos!

 

Sigita

 

Foto pie raksta: Kristaps Kļaviņš

 

FOTO koncerts

FOTO mēģinājums

Pievienot komentāru