Pirmajā gadā pirmā pakāpe

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Rīgas reģiona deju kolektīvu atrādīšanās skate notika 2.maija pēcpusdienā Salaspils Enerģētiķī, kurā katrs kolektīvs izdejoja divas brīvi izvēlētas dejas. Mēs dejojām mūsu repetitora Arta Puriņa horeogrāfijas - "Visi ciema kukainīši" (vāku deja*) un "Bērzgales danci". Divas ļoti atšķirīgas raksturdejas, kurās parādījām gan savu stāju un iznesību, gan spēju būt straujiem un aušīgiem.
Ar lepnumu ziņojam, ka skatē VPDK Zīle ieguva 1.pakāpi!
Ņemot vērā to, ka VPDK Zīle noformējās tikai oktobrī, esam patiesi lepni, ka pēc ražīgiem 7 mēnešiem un nelielās koncertu pieredzes, mums kopā tas izdevās! Milzum daudz paldies mūsu vadītājiem, jo īpaši Artim! Mīļš paldies Zīles jauniešiem par līdzjušanu, uzmundrinājumiem, padomiem, kopā būšanu! Sezona ir noslēgusies ar gandarījuma un labi padarīta darba sajūtu!
Zīlēs ir spēks!


*Tiem kas nezina vai ir aizmirsuši - vāķēšana bija radinieku atvadīšanās no mirušā pēdējā naktī pirms apglabāšanas. Pēc senām tradīcijām pirmās bēru dienas vakarā bēru viesi sapulcējās pie mirušā, lai jo kupli novadītu viņa pēdējo mūža godu. Šo izdarību, kas ilgst visu nakti, sauc par vāķēšanu jeb vākām.


Autors: VPDK Zīle

Foto pie raksta: Kristaps Kļaviņš

SKATE BILDĒS

Pievienot komentāru