Pie Ūsas Sprīdīša Salaspilī!

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).
VPDK Zīle pie Sprīdīša Salaspilī

Mazliet sasalušiem smaidiem un stīvām kājām, sestdienas pēcpusdienā Zīles vidējie ieradās Salaspils Rīgavas namā, kur deju kolektīva Ūsa Sprīdītis bija ieaicinājis uz koncertu "Ceļā uz laimīgo zemi". Mēģinājums, pucēšanās, upenīte, aplītis... Pirmā koncerta daļa skatītāju rindās, bet otrais cēliens - vidējo iziešana tautās: pirmo reizi kā kolektīvam uzstājoties ārpus Ķekavas un parādot gan sprigano Bērzgales danci gan cēlo Diždeju.

Sprīdīša centieni, atrast laimīgāku zemi un labāku deju kolektīvu, tiešām bija raibi. Viņš paspēja izskriet tuvākās un tālākas vietas - Tīnužus, Jelgavu, Rīgu, Suntažus, Ulbroku. Zīles vidējie no Ķekavas bija atgādājuši labākos vietējos "kumosiņus" - Vistiņu, Odziņas un Zīlīti, kas viņam varētu līdzēt laimīgās zemes meklējumos un deju prasmīgākā apgūšanā. Kā jau tas bija gaidāms, kā pavadoni saviem klejojumiem Sprīdītis laimēja Zīli. Un kā izrādījās ballītē - to viņam nevajadzēja nožēlot. Zīles vidējie izrādījās paši labākie cīņu un ceļa biedri. No deju plača jautro kompāniju izdevās nodabūt tikai ap plkst.5 no rīta. Ar siltiem smaidiem un iestaipītām kājām tie atvadījās no Sprīdīša un co ar solījumiem atgriezties.

P.S.Paldies vadītājiem par labajiem vārdiem - tie mums lika sajusties īpašiem un solam, ka klasikas stundiņās strādāsim vēl cītīgāk!

Īpašu uzmanības devu un daudz labu domu Zīles vidējie velta Mārtiņam un Gitai - jauniešu pārstāvjiem koncertā. Mums jūsu klātbūtne daudz nozīmēja!

VPDK ZĪLE vārdā

Inga

Komentāri

Viens lustīgs pasākums pēc otra... mēs vēl kļūsim atkarīgi no ballītēm ;)
Paldies, paldies! :) Kā jau minēju pēc koncerta: "Es lepojos ar Jums, mīļie VPDK ZĪLE!"

Pievienot komentāru