"Overtime" olimpiskā garā jeb Zīles ikgadējais karnevāls

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Lielajai Zīlei 28.decembris izvērtās par garu un piedzīvojumiem bagātu dienu – vispirms aktīva darbošanās rīta pusē kopā ar bērniem, bet vakarā, uzkāpusi uz skrejriteņa un formā olimpiskā, viņa bija ieradusies uz raidījuma „Overtime” veidošanu un stiprāko, ātrāko, labāko sportistu atlasi.  Tā kā 2014.gadā Sočos notiks Olimpiskās spēles, Lielās Zīles mērķis bija noskaidrot, kuras  komandas  pārstāvēs Latviju. Tā nu Lielā Zīle atbilstoši visiem kritērijiem un prasībām iekārtoja filmēšanas laukumu un savā komandā aicināja profesionālu režisoru, producentu, skaņu pults operatoru  un sporta lietu pārzinātāju, Superčempionu, studijas asistentus un, protams, Gunti. Kā jau tas reizēm dzīvē mēdz gadīties, ne vienmēr raidījuma veidošana, kas vienlaikus arī vietējo sportistu mazā olimpiāde, norit pēc iecerētā plāna. Gadījās, ka kāds sižets bija jāpārfilmē, jāļauj olimpiešiem mazliet atpūsties, jāpārtrauc darbs vai vienkārši jāietur pauze. Taču darbs tika izdarīts godam, raidījums nofilmēts un labākie noskaidroti. Bet nu par visu pēc kārtas!

Kā jau tas  Olimpiādes atklāšanas ceremonijai piedienas, viss iesākās ar to, ka katra komanda  stadionā veica goda apli, skandējot savu moto vai devīzi. Kad visi sportisti bija pulcējušies vienuviet, Superčempions svinīgi ienesa olimpisko karogu, Superviegatlēts, veicis pēdējo garo pārskrējienu ar Olimpa kalna uguni rokās, aizdedza lāpu. Klīst baumas, ka lāpa gandrīz nodzisusi, bet beigās viss bija labi, un šķiltavas uguns iegūšanai nebija nepieciešamas. Kad karogs pacelts un olimpiskā lāpa aizdegta, uz skrejriteņa ieradās Lielā Zīle, kura sveica visus sacensību dalībniekus. Tad Lielā Zīle devās uz „Overtime” studiju, kur viņu jau sagaidīja asistents, Guntis un režisors. Tā nu savu cīņu par ceļazīmi uz Sočiem sāka sinhronie peldētāji, daiļslidotāji, skrituļotāji un hokejisti, regbolisti, cīņas mākslas zinātāji, šahisti un  karsējmeitenes. Pēc atbildīgā un nozīmīgā starta katra komanda iekārtojās uz „Overtime” dīvāniņa, un tur jautājumus uzdeva Lielā Zīle, Superčempions un Guntis. Kopējais komandas acu gaišums, precizitāte un trāpīgums tika noteikts ar šautriņu palīdzību. Un izrādījās, ka sūrā cīņā visvairāk punktus ieguva karsējas. Taču, lai kā arī būtu ar tiem punktiem un nominācijām, šajās sacensībās uzvarēja jautrība, sportiskais gars un draudzība. Brīdī, kad bija jāsakārto sacensību laukums un jāprecizē filmēšanas plāns, olimpieši un viesi mielojās ar slāvu gaumē sarūpēto cienastu. Tā nu sportojot, filmējoties un baudot olimpisko atmosfēru, misija bija izpildīta. Tas, vai  28.decembra sacensībām pieteiktie sporta veidi tiks iekļauti kopējā Soču Olimpiādes programmā, gan vēl nav zināms, bet, kas zina, kā tas viss realizēsies tuvākā vai tālākā nākotnē. Olimpiādes slēgšanas ceremonijā veiksmi un panākumus  turpmākajiem startiem vēlēja Artis, Vita un Līga. Noslēgumā izveidojām olimpisko apli, vienojāmies kopīgā dziesmā, un visi nodziedājām mums tik īpašo Dvēseles dziesmu.

Tāds nu bija  visas ( gan jauniešu, gan vidējo) lielās Zīles ģimenes ikgadējais karnevāls. Visi olimpieši no sirds pateicas Līgai, Artim un Dīvam par Olimpiādes saorganizēšanu! Paldies Dacei par krāsainajām zīlītēm. Paldies visiem, visiem, kas bija, piedalījās un atbalstīja!

 

Foto pie raksta: Jānis Barbars

 

Kristapa Kļaviņa KARNEVĀLA BILDES

 

Komentāri

Paldies! Viens varen lustīgs pasākums sanāca! :)

Pievienot komentāru