Olimpiskie daiļslidotāji Greizā kompasa arēnā

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Tas nu bija klāt – 4.oktobris. Ne tikai 12.Saeimas vēlēšanas, bet arī diena, kad 28 deju kolektīvi devās uz TDA „Dardedze” organizēto orientēšanās pasākumu „Greizais kompass”.  Neviļus šī pasākuma apmeklēšana mums ir kļuvusi par  saliedēšanās un sapazīšanās iespēju jaunajiem Zīļukiem, labu laika pavadīšanu, sportisku aktivitāti, lielisku kopā būšanu un azartisku jaunās sezonas iesākumu jau sešu gadu garumā.

Saule vēl nebija aususi, kad Zīles olimpiskie daiļslidotāji un atbalsta komanda devās uz Valmieru, kur audzis, skolojies, sportojis, dzīvojis ne viens vien Latvijā un pasaulē zināms sporta meistars. Esam mundri, saposušies atbilstoši olimpisko spēļu nolikumam un gatavi doties pretī jauniem piedzīvojumiem un izaicinājumiem. Noskaņojums top mazliet drūmāks brīdī, kad ieraudzījām, ka aiz autobusa loga līst. Taču tas bija tikai kāds nomaldījies lietus mākonis, kurš aizlija un dienas laikā vairs neatļāvās mūs traucēt. Un tad jau arī esam Valmierā. Kā zināms, 2014.gadā norisinājās ziemas Olimpiskās spēles Sočos, un tāpēc arī „Greizas kompass” šajā reizē tāds olimpisks. Itin visā un visur! Pamazām pulcējas dažādu komandu pārstāvji –  daiļslidošana, kērlings, peldēšana, jāšana, šahs, paukotāji un daudzi citi. Un kad viņi visi ieradušies, 2014.gada Olimpisko Kompasu var atklāt ar vadošajiem norādījumiem visu komandu dalībniekiem,  veiksmes vēlējumiem un praktiskiem ieteikumiem.  Un tad – starts! Šajā olimpiādē mūs sagaidīja 20 dažādas disciplīnas. Zīlei pirmais kvalifikācijas posms jāveic J.Daliņa pludmalē, un skriešus dodamies turp. Ar pamatīgu devu auksta ūdens, šļakstīšanos, komandas darbu un  atbalstu savu pirmo uzdevumu esam veikuši, Greizā kompasa olimpiskajām spēlēm kvalificējušies, un otrajā kontrolpunktā mums bija tā iespēja pašiem pagatavot un iedegt savu olimpisko lāpu, kā arī komandas stafetē to nodot no rokas rokā. Tā nu Zīles  daiļslidotāju olimpiskās spēles bija sākušās un uzņēma aizvien straujākus apgriezienus. Mēs skrējām, dejojām, klusējot pildījām dažādus uzdevumus (un reizēm paklusēt bija patiešām grūti!), rādījām deju soļus, šāvām, ķērām  un ripinājām lielākas un mazākas bumbas, zīmējām un minējām Latvju rakstu zīmes,  mēģinājām atpazīt dažādus pasaulē slavenus sporta laureātus, pārbaudījām savas zināšanas Olimpisko spēļu vēsturē un šodienas  notikumu faktos, iepazinām tuvākas un tālākas Valmieras pilsētas daļas, mežus, ielas un parkus, skaitījām un rēķinājām, domājām un izdomājām, atbalstījām viens otru un mācījāmies uzticēties, baudījām skaisto rudeni un labvēlīgos laika apstākļus, smējāmies un rosījāmies. Nemanot sacensību laiks tuvojās  savam loģiskajam nobeigumam. Mazliet piekusuši, bet gandarīti par paveikto, skrējām uz finišu, kur komandu sagaidīja mūsu mīļie atbalstītāji, silta tēja un gardas pusdienas. Tur dalījāmies spilgtākajos iespaidos, un kad emocijas mazliet aprimušās, vēl tikai izpildījām pilsoņa pienākumu – piedalījāmies vēlēšanās, un tad jau ceļš mājup. Mirklis atpūtai, un tad jau devāmies uz Sporta manēžu, kur, kā ierasts, TDA „Dardedze” bija sarūpējusi lielisku ballīti un īpašu rezultātu paziņošanas ceremoniju. Pie olimpiskajām medaļām gan šoreiz netikām, bet ne vienmēr galvenais ir tās godalgas. Svarīgākais ir būt, piedalīties, redzēt, piedzīvot un izdzīvot, darboties un sadarboties.

No sirds pateicamies TDA „Dardedze” par lieliski noorganizēto pasākumu, piepildīto dienu un kārtējo aizraujošo piedzīvojumu. Paldies arī mūsu tuvajiem un tālajiem atbalstītājiem. Domu spēks un īkšķu turēšana palīdzēja!

Uz tikšanos citā Greizajā kompasā, koncertos un dzīvē!

 

Pievienot komentāru