Labdarības koncerts "Pasauli sasildīt"

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Svētdiena. 2012.gada 16.decembris. Trešā Advente. Aukstais Ziemelis  savās vēja kamanās traucas pāri laukiem un dzenā sniega vērpetes. Bet sirdī ielīst tīkams siltums un domas staigā baltus ceļus. Mazliet gribas pārtapt par spožu laternu tumšā naktī, pastiept savu silto plaukstu, pielikt drošo plecu, sasildīt vēsās pēdas, notraust pār vaigu ritošu asaru, siltā villainē ciešāk ievīstīt aizmigušo, nosargāt gulētāja sapnīti, pasniegt gardāko piparkūku izsalkušam un siltāko piparmētru tēju nosalušam, un, mīļi uzsmaidot, kļūt par kaut ko nedaudz vairāk tuvākajam palīdzot.

Dienā, kad pār visu Latviju nolaižas sargeņģeļi, arī mums, TDA Zīle un SDG Sidrabaines dejotājiem bija iespēja uz mirkli pārtapt par tumsā starojošu bāku, patiesi un no sirds uzsmaidīt kādam, kam šobrīd neiet tik viegli, iepriecināt  un ļaut paklejot pa gaišu sapņu taku, dāvāt riekšavu mīlestības un sasildīt pasauli  un līdzcilvēkus dejā.Labdarības koncertu „Pasauli sasildīt...” rīkoja Ķekavas novada biedrības - Sidrabaine” un „Ozols” sadarbībā ar Peterborough latviešu biedrību Anglijā. Šis koncerts bija  labdarības akcijas „Dāvā no sirds” noslēgums, kuras laikā tika sarūpētas Ziemassvētku dāvaniņas 48 Ķekavas novada maznodrošinātām daudzbērnu ģimenēm.   

 Šis notikums bija īpašs arī mums pašiem. Vispirms mūs aizkustināja un iedvesmoja Vitas un Haralda spēka vārdi pirms koncerta. Tas lika acīm iemirdzēties un sirdij pukstēt mazliet straujāk. Spēka vārdu saviļņojums bija ar mums ik mirkli gan uz skatuves, gan aizkulisēs. Tas stiprināja Zīles komandas garu, lika vienam otru atbalstīt, uzmundrināt un vajadzīgajā brīdī pasniegt izpalīdzīgu roku. Atbalstu jutām arī no abu kolektīvu vadītājām  - Vitas un Aijas, kuras ne tikai turēja par mums īkšķus, bet šajā reizē, sēžot pie eglītes un sarūpētajām veltēm, bija uzņēmušās koncerta vadību. Saviem skatītājiem atvēlējām goda vietu – Ķekavas kultūras nama skatuvi un paši iemēģinājām jauno deju grīdu, kas izvērtās par  veselu piedzīvojumu, kurā danči griezās jautri un lustīgi. Un tomēr šis nebija ierasts koncerts un šī nebija ikdienišķa svētdiena. Trešā Advente pie mums atnāca ar brīnumu un patiesu mīlestību, dāvināt prieku un vēlmi palīdzēt, līdzcietību un iejūtību, sirsnību un mīļumu.  Šķiet, katrā no mums uz brīdi iemājoja īsta Ziemassvētku sajūta. Vēl šajā dienā saņēmām dāvanu no debesīm – Sidrabaines dejotāju Gitas un Anda mazo dēliņu, kas dienas gaismu ieraudzīja tieši šodien, tieši koncerta laikā. Gribot negribot, pasaulīgās lietas top tik mazsvarīgas, un sirds sāk tā laimīgi pukstēt katram pašam un visiem kopā...

  Taču, lai šis koncerts izskanētu krāšņs un skaists, bija jāiegulda daudz darba. Un mēs to nebūtu paveikuši, ja ne vien mūsu līdzcilvēki. Tāpēc sirsnīgi pateicamies Ķekavas novada kultūras aģentūrai par atbalstu deju grīdas iegādē. Tas ir milzīgs un nenovērtējums ieguldījums.

Liels Paldies TDA Zīle un SDG Sidrabaine vadītājiem - Vitai un Artim, Aijai un Ilantai par pašaizliedzīgo darbu.

Mīļš Paldies Peterborough latviešu biedrībai Anglijā, kura ne tikai vāca ziedojumus un sarūpēja dāvaniņas maznodrošinātajām ģimenēm, bet atsūtīja mazu, saldu pārsteigumu ikkatram dejotājam.

No visas sirds pateicamies Katrīnei Pasternakai, kura atrada laiku un iespēju, lai nosūtītu sveicienus, laba vēlējumus un spēka vārdus labdarības koncerta apmeklētājiem.

Esam lepni, ka uz skatuves vienmēr izskatāmies skaisti, un par to ir jāpateicas mūsu Kristīnei. 

Neviens koncerts nav iedomājams bez Andras J. gatavotajiem plakātiņiem un Indras foto stāstiem. Meitenes, milzīgs jums Paldies. 

Nekur nav tik labi kā mājās, un šo māju sajūtu vienmēr mums dāvā Māra, Vēsma, Dainis.

Paldies visiem koncerta dalībniekiem par dāvāto mīlestību, labo gribu un sirds dāsnumu.

Ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, un tāpēc gribas novēlēt, lai pa piesnigušu taku atnāk Ticība, Cerība, Mīlestība un Brīnums. Lai aizsnieg visas bēdas, lai gaišas domas un miers sirsniņā. Pasniegsim roku tam, kas nokritis un paklupis, rādīsim gaismu tumsā, sasildīsim nosalušo, pabarosim izsalkušo, būsim līdzās, palīdzēsim piepildīt kādu sapni.  

 

 

Komentāri

Paldies par vakardienas koncertu, ar baudu skatījos dažas dejas Jūsu izpildījumā!

Pievienot komentāru