Kā Zīle "Jauno" gadu sagaidīja!

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Ķīniešu kalendārs vēstī, ka šajā nedēļas nogalē iestāsies Jaunais Čūskas gads. Ja jau svētki, tad svinam ar! „Veco” gadu pavadījām kopā ar citiem Ķekavas kultūras nama amatierkolektīviem. Paldies vīru korim „Ķekava” par pasākuma rīkošanu!

Taču „Jauno” gadu sagaidījām dejā. Kopā ar JDK Ūsiņš un Austriņš, VPDK Ūsa un Bānītis, un SDK Rīgava pierībinājām Salaspils kultūras nama „Enerģētiķis” skatuvi. Šis koncerts, mums TDA Zīle, bija ļoti svarīgs – pēdējais pirms skates. Tāpēc šajā reizē izdejojām visas Deju svētku dejas.

Bet reizēm tieši atbildīgākajos brīžos uzrodas negaidītas ķibeles  - piezogas slimība, traumas. Mājās ir aizmirsies kāds tautas tērpa aksesuārs. Taču tam visam pāri stāv komanda. Un vienmēr būs kāds, kurš palīdzēs. Ar izpalīdzīgu roku un balsi, jokiem un piemīlīgu apcelšanos, dejot  prieku un lustīgiem dančiem „Jaunais” gads sagaidīts! Paldies Valtam un Mārtiņam P. par "ielekšanu" dejās, un visiem, kas neplānoti tika iecelti koncerta vadītāju statusā.

Mēdz teikt – kā sagaidīsi „Jauno” gadu, tā nodzīvosi visu gadu.  Skaidrs ir viens -mēs to pavadīsim kopā, mēs dzīvosim dejā!

Foto:Indra Vitmane

Pievienot komentāru