Iepazīsti savu prezidiju Nr.7

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Pienācis brīdis, kad mums ir iespēja tuvāk iepazīties ar TDA Zīles prezidenti Līgu Greieri un to, ko nozīmē būt kolektīva prezidentei.

1. Kas ir jādara TDA ZĪLES prezidentei? Par ko jāatbild? – Prezidents pamatā ir vadītāju labā roka jeb cilvēks orķestris, kas spēlē visus instrumentus reizē smiley. Prezidents organizē kolektīva sabiedrisko dzīvi un sadarbībā ar ministriem rūpējas, lai Zīle būtu īpaša!

2. Ko nozīmē būt par TDA ZĪLE prezidenti? –

 Oi, tas ir milzīgs gods un atbildība!

3. Kāda ir sajūta, kad ar lepnumu vari teikt: „Esmu TDA ZĪLES prezidente!” ?

Jālepojas ir ar darbiem nevis nosaukumiem, tāpēc ar šo titulu nedižojos, bet cenšos darboties cik vien labi varu un protu.  Svarīgāk ir sajust, ka kolektīvs tev uzticas un novērtē padarīto J.

4. Ko vispār nozīmē dejot Zīlē?

To, ka tu regulāri neesi mājās smiley ...bet patiesībā jau Zīle man ir kā ūdens, bez kura nevaru  iztikt ne dienas. Tad kad nav mēģinājumi ‘vai koncerti, ļoti daudz laika veltu Zīles koncertu un pasākumu organizēšanai,  kas ir absolūti pozitīvs process un mani patiešām aizrauj.

5. Kāda ir sajūta, ka esi kolektīva prezidente, bet dejo kolektīvā ar visiem pārējiem? Citreiz nav sajūta, ka zini visu labāk par citiem?

Man noteikti nav kaut kādas atšķirīgas sajūtas kā pārējiem, esmu tieši tāda pati dejotāja kā pārējās meitenes.  Tāpēc, ka esmu prezidente, solo dejas neviens nepiešķir  smiley.

Attiecībā par sajūtām ir taisni pretēji - citiem liekas, ka kļūstot par prezidenti es pēkšņi zinu visu - cikos beigsies kāds koncerts,  vai gājienā ejot līs lietus un  kādas bikses jāvelk mugurā puišiem uz „Apkal manu kumeliņu” u.t.t.

7. Kas ir vissaspringtākais laiks (koncerti, balles, pasākumi, kas saistīti ar Zīli) TDA ZĪLES prezidentei?

Iztēlojos sevi kā uzvelkamo rotaļļietu, kuru septembrī uzstellē un tad līdz kādam jūnijam  tā ir nemitīgā kustībā un darbībā. Zīles pasākumu un koncertu grafiks ir tik blīvs, ka, lai viss izdotos uz urrā, jāiespringst praktiski visu laiku.

8. Ir kādi bonusi, ja esi Zīles prezidents?  -

Protams!- tā ir iespēja biežāk ciemoties pie Vitas un nobaudīt labāko kafiju pasaulē smiley

 

Intervēja Zīlei vienmēr uzticīgā Marta Helēna

 

Rakstu ''Iepazīsti prezidiju Nr.1'' par sabiedrisko attiecību ministru Andru Jansoni un Foruma arhīva apkopojumu skati ŠEIT

Interviju ''Iepazīsti prezidiju Nr.2 ar finansu ministru Eviju Maskaļonoku skati ŠEIT

Interviju ''Iepazīsti prezidiju Nr.3'' ar prakstisko lietu ministru Arnoldu Auziņu skati ŠEIT

Interviju ''Iepazīsti prezidiju Nr.4'' ar tērpzini Kristīni Vanagu skati ŠEIT

Interviju ''Iepazīsti prezidiju Nr.5'' ar kultūras ministri Daci Kalniņu skati ŠEIT

Interviju ''Iepazīsti prezidiju Nr.6'' ar viceprezidentu Aivaru Lisovsku skati ŠEIT

Interviju ''Iepazīsti prezidiju Nr.7'' ar prezidenti Līgu Greieri skati ŠEIT

 

 

Pievienot komentāru