Iepazīsti savējos 2013

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).
Iepazīsti savējos 2013

Un nu bija pienākusi tā diena, kad TDA Zīle sameklēja savus ērtākos un skriešanai piemērotākos apavus, uzpucēja auto, piepumpēja riepas saviem velo, un devās pretī  jaunam, nebijušam un interesantam piedzīvojumam. Komandas „ Deju Soļa Zīle”, „Velo Zīle” un „Sunny Zīle” 25.maija rītā pulcējās pie t/c Liiba, lai piedalītos Ķekavas novada uzņēmēju padomes un Ķekavas novada kultūras aģentūras rīkotajā orientēšanās pasākumā „Iepazīsti savējos 2013”. Pēdējie norādījumi, kartes, elektroniskais čips, un pirmā  startēja  auto komanda „Sunny Zīle”, pēc tam trasē devās „Velo Zīle”, un kad braucēji jau aizbraukuši, savu skrējienu sāka „ Deju Soļa Zīle”.  Visi kopā, TDA Zīle garā, bet tomēr katrs savā veidā devāmies iepazīt Ķekavas, Daugmales, Plakanciema, Rāmavas, Vimbukroga uzņēmējus un kultūras iestādes. Braucām, mināmies, skrējām un veicām dažādus interesantus uzdevumus, kurus bija sagatavojuši kontrolpunktu atbildīgie. Mums pašiem azotē prieks, interese, aizrautība, cīņasspars, uzmundrinājumi no citām komandām, savs TDA Zīle atbalstītāju pulciņš. Laika apstākļi gan mazliet slapji, taču tas nespēja sabojāt lielisko noskaņojumu, un komandas gars stāvēja pāri visam. Visas komandas, izbaudījušas pasākuma dažādo garšu, veiksmīgi atgriezās finišā. Tā bija lieliska iespēja mums pašiem. Tas bija izaicinājums sev. Tas bija fantastisks komandas darbs. Tā bija vienreizēja iespēja ielūkoties tur, kur ikdienā paskrienam garām, iepazīt un uzzināt kaut ko jaunu.

Kad „Ņammas” sarūpētā siltā zupa izbaudīta, visas komandas atkal tikāmies un, pārrunājot to, kā katram ir gājis, gaidījām rezultātus. Gandarījums par paveikto bija visām TDA Zīle komandām, taču šajā reizē uzvaras laurus plūca mūsu kājinieku komanda "Deju Soļa Zīle", kura savā grupā izcīnīja pirmo vietu, saņēma pārsteiguma balvu no „  Pogas” kontrolpunkta un drukas kompānijas „Zemgus”.  Taču vienmēr un visur – Zīlēs ir spēks! Dienas izskaņā lieliskas emocijas, silta tēja, sausas zeķītes un vakars, kas atalgo ar mieru.

Paldies Ķekavas  novada uzņēmējiem un Kultūras aģentūrai par lielisko, aizraujošo, interesanto, izzinošo, sportisko, aktīvo, lietderīgo un visādi citādi jauko pasākumu! Uz tikšanos „Iepazīsti savējos 2014”!

Pasākums bildēs

Komentāri

Lietotāja Andra attēls
FOTO: http://parkulturu.lv/galerijas/1157/foto
Lietotāja Andra attēls
Deju Soļa ZĪLE sāka savu startu ar stratēģiju ‘’Uzvarēt’’ un to arī realizēja :) Lai gan lija, mūzikai skanot, deju solī iesildījāmies un lieliskais sešinieks ar smaidiem devās uz starta pozīciju. Tikai jāsaka, ka uzvara tomēr nebija gluži vienīgā mūsu motivācija – tas bija prieks par jauki pavadītu, sportisku un smiekliem piepildītu dienu! Patiess prieks bija ceļā sastapt tik pat smaidīgus, aktīvus, atvērtus un pozitīvus cilvēkus! Viens no mūsu atraktīvākajiem uzdevumiem bija nofočēties pie trīs ūdens tilpnēm, ko sev izvērtām par sacensību pēc iespējas vairāk un interesantāk nofočētām bildēm pie ūdeņiem- avotiņš ar apmeklētāju iesaistīšanu fotogrāfēšanā, Daugava- aiz žoga, karjeras- ar gulbīti un vienā lēcienā, Misas kanāls ar vingrošanu un kāpnītēm utt.- labi, ka mums bija kapteinis, kas visu laiku skubināja- ‘’nav laika, nav laika- ejam tālāk’’ :D Gājēju maršruts nebija no tiem vieglākajiem pat trenētiem dejotājiem... Visu cieņu un apbrīnu tām ģimenēm, kas startēja ar maziem bērniem- Jūs bijāt Lieliski!!! Visā visumā var teikt – Lieliski pavadīta sestdiena Lieliskā pasākumā ar Lieliskiem komandas biedriem un organizatoriem!!!

Pievienot komentāru