Forums 2013

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).
Zīles forums Vita un puiši

Vēl  tikai lūpas jāuzkrāso...vēl šlipse jāpiekārto un aidā....uz balli...jo gads paskrējis nemanot un Zīles Forums 2013 ir klāt.  Noplīvo kleitas,  atskan glāžu šķinda un gaisā virmo svētku sajūta.  Bezgala skaistas meitenes un galanti puiši, satikšanās prieki, koķetēšana,  čuksti, smiekli un īpašā foruma noskaņa.  Šai vakarā satiekas bijušie un esošie Zīles dejotāji, vadītāji un prezidenti, ciemos atnāk visstuvākie draugi, lai būtu klāt mirklī, kad atskatamies uz padarīto, kad  oficiāli uzņemam Zīles sastāvā jaunos dejotājus un pārvēlam prezidiju.

Un sākas...atskan polonēzes akordi un visi tik cienīgi un stalti, cits vairāk, cits mazāk, bet polonēzes solī mēģina izstaigāt deju lokus.  Visi smaida, bet par ko, tas katra paša ziņā, bet gaida gan visi vienu – Vitas un Arta uzrunu.  Smiekli un asaras, aplausi un tik daudz paldies vārdu,  mīļums un lepnums par padarīto....šķiet, ka ikviens šai uzrunā sadzirdēja tieši sev veltītus vārdus,  šķiet, ka ikviens sajutās lepns, ka pieder Zīlei un atkal un atkal pārliecinājās, ka nav pasaulē otras tik mīļas vadītājas un repetitora ar tādu harizmu, kā mūsu Vitiņa un Artis. Mēs jūs mīlam, mīļie, ļoti! smiley

Bet ar to jau nekas vēl nebeidzas, laiks pirmajam valsim, svētku mielastam un dejām.  Svētki sāk ripot brīvākā  atmosfērā,  jo  zīles absolūta fana un fotogrāfa Jura Ķilkuta foto stūrī  iet vaļā kārtīgs rokenrols. Kas un kā tur notikās ir redzams bildēs, bet to, kas tanī pašā laikā notika uz skatuves gan ir jāzina visiem.  Ir pienācis brīdis, kuru visvairāk gaida Zīles „jaunie” dejotāji,  proti uzņemšana zīles kandidātos un biedros.  Pēc ārkārtīgi profesionāla „jauno” video priekšnesuma, pirmziemniekam Dīvam nācās atbildēt uz 3 jautājumiem par Zīli un gods kam gods, viņš tiešām zināja visu!!!  Otrgadniekiem paveicās vēl  vairāk, jo viņi vispār izspruka no teorētiskās daļas, taču prakstiskajā daļā visi turējās godam un pierādīja, ka, ja nu kādreiz pietrūks kāda meita vai puisis, rezerves nav tālu jāmeklē.  Prieks, ka Zīles rindas jau atkal tapušas kuplākas ar tik īpašiem cilvēkiem kā Evija Maskaļonoka, Evija Ceriņa, Indra Vitmane, Marta Helēna Vanaga, Inga Puriņa, Guntra Kliģe-Zu, Kalvis Ņikiforovs, Arnolds Auziņš un Dīvs Reiznieks.

Un tas joprojām nav viss, jo arī vecajiem dejotājiem un prezidijam nav miera, un skatītāju smieklu pavadīti jau atkal mūsu uzmanībai tiek  fantastiski priekšnesumi ar suiti sievām, Hārlemas kratekli un paudžu paaudzēs izdejotajiem „suņiem”. Un nevar nepieminēt īpašo dāvanu no mūsu draugiem „Dardedzes” dejotājiem – tādu blašķi pat mūsu pieredzes bagātākie bārmeņi nebija redzējuši. Paldies!

Taču pa visu šo laiku, paralēli notikumiem zālē un foajē, norit vēlēšanas,  par gada Zīles dejotājiem un jauno prezidija sastāvu.  Kad balsošanai atvēlētais laiks beidzies, nopietna žūrija steidz saskaitīt balsis un lūk arī rezultāti. Gada dejotāji – Dīvs Reiznieks un Inese Tīģere, un nevienam nav šaubu, ka tieši viņi ar savu centību un atbildības sajūtu pret deju un kolektīvu ir īstie.  Lai katram no mums būtu tāds gribasspēks kā Dīvam un dejas izjūta kā Inesei. Malači!!!

Par prezidija vēlēšanu rezultātiem jāsaka, ka šis ir pārmaiņu gads, jo tā sastāvs diezgan mainījies.  Un te laikam kārta manai runai...

Nav viegli apsēsties drauga krēslā, īpaši tāda, kuru es ļoti cienu un mīlu un zinu, cik daudz laika un enerģijas, un nesavtīgas mīlestības ir dots, lai Zīle spīdētu, lai Zīle lepotos ar sevi, lai Zīle būtu mūsu lielā ģimene.   Esmu samulsusi no šiem tituliem „Gada cilvēks” un  „Prezidents”, bet protams jums visiem pateicīga par šo milzīgo pagodinājumu uz uzticību, par tiem simtiem labo vārdu, ko katrs man pateicāt.  Tas ir milzīgs stimuls turpināt iesākto, turpināt attīstīt un pilnveidot, bet primāri palīdzēt ikvienam dejotājam justies novērtētam un vajadzīgam, dāvāt gaišumu, prieku un nebeidzamu mīlestību pret deju un Zīles kuplo ģimeni...smiley Paldies Vitiņai un Artim, par to, ka jūs esat kā pozitīvās enerģijas magnēti, kas pulcē ap sevi laimīgos un deju mīlošos, ar vislielāko prieku kļūšu par jūsu labo roku un tiltu uz ikvienu Zīles dejotāju.

Gari nerunāšu, jo došu vārdu arī pārējiem prezidija locekļiem, taču pirms tam mudināšu ik vienu no jums akceptēt manu lēmumu prezidija sastāvā iekļaut pozīciju EksPrezidents, kurš loģiski netiek ievēlēts gadu no gada, bet automātiski stājas spēkā tādos gadījumos kā šis. Es ceru, ka piekrītoši mājat ar galvām. smiley

Un vēl, aicinu ik vienu  neturēt pie sevis labas idejas un ierosinājumus, aicinu nākt, runāt un iedvesmot,  kļūt par  radošo komandu biedriem un ideju īstenotājiem!

TDA „Zīle” prezidente – Līga Greiere

Paldies visiem, kas organizēja un pielika savu roku, lai Forums 2013 izdotos tieši tāds, kāds tas bija, un bija  godam - līdz rīta gaismiņai!

 

Aivars Lisovskis - viceprezidents:

Vispirms vēlos pateikt lielu paldies Gitai par viņas ieguldījumu kā Zīles prezidentei. Nekad neaizmirsīšu viņas paveikto Serbijas brauciena laikā. Tāpat milzīgais darbs, kas padarīts organizējot iepriekšējo gadu Zīles pasākumus (Forumus, Karnevālus utt.). Paldies Tev, Gita! Un ceru, ka Tu rādīsi piemēru, ka arī tie, kas nav oficiāli ievēlēti kādā amatā, var aktīvi iesaistīties Zīles organizatorisko jautājumu risināšanā, paust savu viedokli, kā arī ierosināt kādas interesantas aktivitātes, jo es Zīles prezidiju neredzu kā kaut kādu augstāk stāvošu cilvēku grupu – vispirms tie ir cilvēki, kuru iepriekš veiktā aktivitāte tiek atzinīgi novērtēta. Un otrkārt tie ir pienākumi, ko kolektīvs uzticējis pildīt tā labā.

Kolektīvam novēlu dejot tās dejas, ko dejotāji paši vēlas. Un tai pašā laikā, katram dejotājam padomāt par to, lai Zīles vārds turpinātu pozitīvi skanēt Latvijas dejotāju aprindās arī pēc tam, kad paši būsim beiguši aktīvi dejot.

 

Andra Jansone – Sabiedrisko attiecību ministre:

''Pasaule tev apkārt ir kā attēls, kas mainās atkarībā no tavas iekšējās pasaules. Ainas, ko labprāt zīmē tava iztēle, ietekmē gan tavas jūtas un domas, gan tavu uzvedību.
Visus mērķus, ko tu spēj pietiekami skaidri un emocionāli iztēloties, tu beidzot sasniegsi arī reālajā dzīvē.'' B.Freisijs


Kā līdz šim, tā arī turpmāk Zīles sabiedrisko attiecību veidošana būs lieliskas, radošas, ideju bagātas komandas kopīgs darbs. Ar lielām cerībām raugos nākotnē, sagaidot vēl lielāku atbalstu no visiem, visiem dejotājiem un draugiem, jo kopā mēs varam- neesam kūtri: lepojamies ar to, kas mēs esam, kur mēs esam un ko darām! Mēs esam TDA ZĪLE!!! smiley

Dace Kalniņa – Kultūras ministre:

Šķiet, ka visvairāk es gribu pateikt PALDIES Vitai un Artim par neizsīkstošo vēlmi strādāt ar mums.

Lai izdabātu visiem un visur tā tomēr ir zināma māksla. Mēs absolūti nevaram sūdzēties - tiekam salīdzinoši lutināti.

UN notiekti jāsaka PALDIES Gitiņai par saorganizēto forumu. Nezinu, kas par super trupu slēpjas aiz viņas muguras, bet visā visumā - viņas artava kā bijušajai prezidentei bija godam ieguldīta&nopelnīta.

Foruma atziņas:

1) atmosfēra  - fantastiska, sākot ar bagātīgi klāto galdu, beidzot ar fotostūrīti.

2) svētku tērpu parāde, ar ko katrs izcēlās ar savu ES.

3) aizkustinošais vadītāju prezent: dziesmas laikā asaras riesās

4)Top cilvēki šajā forumā bija: Līgucis un Dīvs smiley

5) Priekšnesumu dažādība - Zīles nezūdošā vērtība

6) UN-trakās dejas iekš zāles grīdas

Arnolds Auziņš – Praktisko lietu ministrs:

Pirmkārt, vēlējos pateikties tiem,kas mani ievēlēja, jo tas tik tiešām bija negaidīti, un centīšos pildīt savus pienākumus godam.

Otrkārt, gribēju novēlēt, lai gaišas un labsirdīgas domas ir ik dienas, kreativitāte un dzīvesprieks pa rokai, deju solis ir piepildīts ar kaifu, godīgums un  mīlestība ir blakus mums. Jo Zīlē ir spēks! 

Kristīne Vanaga – tērpzinis:

Novēlu mums visiem radošu, jautru un enerģisku turpmāko sezonu! Saprasties vienam ar otru, atbalstīt, uzmundrināt un reizē ar pienākumiem spēt atpūsties no ikdienas rūpēm !Mīlestību un dejotprieku vēl jums T.Z.smiley


Evija Maskaļonoka  - finansu ministre:

TDA Zīles forums - tas ir īpašs vakars. Tas ir kā atskaites punkts, kā virsotne, no kuras atskatīties uz bijušo un paraudzīties uz nākamo. Bet visam pamatā tas ir vakars, kad var dziļi ievilk elpu, sakārtot domas, priecāties par to, ka esi vienā telpā ar skaistiem un vispusīgiem cilvēkiem. Pagājusi mana nu jau gandrīz otrā sezona Zīles ģimenē. Taču mana sajūta ir tāda it kā ir pavadīts tikai viens mežonīgi traks un piesātināts mēnesis... Tik piepildīts, ka teju, teju līs pāri malām. Bet nē - nepārlīst. Tieši foruma vakars ir brīdis, kad saproti, ka esi īstajā vietā - starp cilvēkiem, kuri Tev ir palikuši tik tuvi, kuri atdot sevi visu, lai varam izdzīvot savu dzīves preiku un sirds aicinājumu - deju. Paldies foruma organizātoru komandai par neaizmirstamu vakaru! Paldies TDA Zīles uzticīgajiem faniem un draugiem, kuri ar savu klātbūtni un smaidiem padara vēl krāšņāku šo vakaru! Un viss viss viss lielākais paldies, krievu tautībai raksturīgais pateicības "zemais paklons" ir mūsu jūtīgajai, sirsnīgajai Vitiņai un mūsu vienmēr jaunajam, neprātīgajam, plaši smaidošajam Artim! Paldies par Jūsu vakara siltajiem, aizkustinišajiem vārdiem.
Turpinot darbību TDA Zīlē, vēlos veltīt vēstījumu katram Zīles ģimenes loceklim: "Dejot - nozīmē mācīties dzīvesprieku, - kopt prieku.
Deja ir viens no veidiem, kā gūt dzīvesprieku no kustības, kā mācīties mīlēt savu ķermeni, cienīt to, būt pateicīgam par to, ka viņš tev kalpo. Mēdz teikt, ka dzīve sastāv no baudām. Ja arī Jūsu baudu hierarhijā dejai ir ierādīta viena no augstākajām pozīcijām, tad neatkarīgi no tā, vai Jūsu gaumē ir valsēt, dejot rokenrolu, vai vienkārši improvizēt soļus iemīļotajā mūzikas ritmā, dariet to! Dzīvojiet saskaņā ar sevi!" /deju skolotājs Dainis Liepiņš /

Komentāri

No sirds sveicu jauno Prezidiju, it īpaši Līguci. Zīle būs putās no Tavām idejām un Tava organizatores talanta. Gitiņa jau mums bija profesionāle pasākumu rīkošanā vislabākajā nozīmē, bet Līga it točno tīrradnis. Lai jums visiem spēks un izturība turpmāk :).
Ja tu ķeries pie kāršu spēles pirmo reizi, vari būt gandrīz drošs, ka uzvarēsi. Tā ir iesācēja veiksme. – Kāpēc tā notiek ? – Tāpēc, ka pastāv spēks, kas vēlas, lai tu īstenotu savu Likteni un ietu pareizo ceļu. Tas rosina tavu apetīti ar panākumu garšu! Mīļš jo mīļš sveiciens MĒRĶTIECĪGAJAI PREZIDENTEI UN ATRAKTĪVAJAI KOMANDAI! Ejiet un īstenojiet sevi! Lai panākuma garša ar katru reizi pastiprinātos un palīdzētu jums un Zīles ģimenei attīstīties!!! Karstas bučas!
Ak jaa... šis nezināmais Viesis biju es, Simsonīte :)))

Pievienot komentāru