Epifānija dejā

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Savu 2013.gada pirmo koncertu „Epifānija dejā” kopā ar draugiem no Dardedzes un Katlakalna izdejojām Zvaigznes dienas priekšvakarā Slampes pagasta Kultūras pilī. Varbūt kādam ir radies jautājums, kāpēc  tāds interesants nosaukums?  Atbilde ir pavisam vienkārša – Zvaigznes dienu mēdz dēvēt  arī par epifāniju. Epifānija ir īss atklāsmes mirklis, kurā piepeši tu atskārsti ko vairāk par pasauli, dzīvi un sevi. Epifānija nozīmē uzdrīkstēties uz pasauli paraudzīties savādāk. Un šajā reizē visi kopā vēlējāmies uz pasauli paraudzīties nedaudz atšķirīgāk. Paraudzīties uz pasauli caur deju. Uzdrīkstēties sajust.Un šķiet, ka mums izdevās sajust  ticējumu un paražu garšu, dzejas rindu atklāsmes, mirkļa burvību, skaisto skatuvi, nelielu uztraukumu, drauga atbalstu dejā un aizkulisēs,dejošanu divos tautas tērpos vienlaicīgi, smieklu šalts vilni, komandas garu, un atskārst kaut ko tikai un vienīgi sev...

Jaunā gada pirmais koncerts nodejots. Zvaigznes debesīs un skanīgas un lustīgas dziesmas rādīja mums mājupceļu.  Arī šī bija lieliska pieredze un iespēja. Paldies par šo piedzīvojumu sakām Slapmes Kultūras pils kolektīvam par viesmīlīgo uzņemšanu, Vitai un Ilzei par koncerta vadību, draugiem no VPDK Dardedze un JDK Katlakalns par kopīgu sadancošanu, Līgucim par uzņemšanos šo visu noorganizēt, mūsu jaukajiem izpalīgiem no Dardedzes, un mums pašiem, kas bija līdzās, uzmundrināja, uzsmaidīja un uzdrīkstējās.

 

Pievienot komentāru