“Greizais kompass” – 13. vieta!

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).
Zīles kokons, Arnolds

6. oktobra rītā, apskāvuši savu talismanu un atbilstoši sagatavojušies, bijām gatavi piedzīvojumam - tautas deju kolektīvu orientēšanās sacensībām “Greizais kompass”! Vienai “Zīles” komandas daļai pirmā orientēšanās bija atrast Āgenskalnā pareizo skolu, bet tas jau dejotājiem nieks - rīta agrumā apskriet pāris kilometrus pa lieko! Pareizo skolu atradām un 28 deju kolektīvu konkurencē sākās mūsu skrējiens. Daļu, kas pāris kilometrus jau bija noskrējuši, atstāja līdzjutējos un tika sakomplektēta “Zīles Velna duča komanda” – Māris (kapteinis), divas Andras, Arnolds, Dāvis, Dīvs, Evija, Evita, Guntis, Guntra, Kika un Mārtiņš!

Velna komanda aizskrēja kā vēja plēsti un tikai pateicoties Evitas Zīles (paldies!) izdomai un ieguldītajam darbam, līdzjutēji varēja skriet un tālumā sekot koši zaļajām lentām! Gar Āgenskalna tirgu, gar Maritim Hotel, tie aiztraucās Uzvaras pieminekļa virzienā meklēt mazo Nilu ar sarkanām neļķēm, tad skrēja un piestāja Arkādija parka virsotnē, tad atkal pierādīja Zīles spēku Uzvaras parkā, tad attapību Kokles ielā, nogaršoja Herkuless pārslas, kas deva spēku apskriet vairākas reizes apkārt Māras dīķim un beigu beigās atrast arī Laimas Saldumu ekspresi Torņkalna stacijā un izprast Morzas ābeci Ļermantova parkā... tie skrēja un leca, tie bija nopietni un smējās, tie izgaršoja un izbaudīja, tie sildījās dažos saules staros, tie salija...

Zīle Greizais Kompass 2012

Pienāca pēcpusdiena, līdzjutēji bažīgi un norūpējušies stāvēja finišā un gaidīja! Nav un nav, visapkārt klīst runas par pārvaramiem un nepārvaramiem 20 kontrolpunktiem, līdz pēkšņi parādās mūsu varoņi, noturot Velna duča toni līdz galam!

Taču ar tādu panākumu Zīlei vēl nebija gana. Pavisam slepeni bija tapusi “Greizā kompasa” himna, kura ieguva organizatoru un visu sacensību dalībnieku neviltotas ovācijas! Šovakar mēģinājumā autors iegūs godam nopelnīto balvu – iespēju baudīt romantisku nakti viesnīcā Maritim Hotel.

Paldies komandai, paldies līdzjutējiem, vislielākais paldies TDA “Dardedze” par šāda pasākuma noorganizēšanu un apsveikumi šī gada “Greizais kompass” uzvarētājiem – TDA “Gatve”!!!

 

TDA “Zīle” vārdā, līdzjutēja Indra Zīle

Bildes no pasākuma
Indras Fotoreportāža

 

Pievienot komentāru